Lymfodren, porcovaný čaj, 30 g, Dr. Popov

Pro pročištění lymfatického systému, má odvodňující účinky (díky růžovému ibišku).   

114,00 Kč
cena včetně DPH

Kdy pít bylinný čaj Lymfodren:

Bylinný čaj Lymfodren se skládá z 8 výtečných bylin. Růžový ibišek podporuje správnou činnost ledvin, zdravé fungování cévní soustavy a pomáhá vylučovat vodu z organizmu. Pampeliška a pýr přispívají ke správnému trávení, měsíček osvěžuje tělo a podílí se na fungování jater a střev, třapatka podporuje přirozený imunitní systém a přispívá k fyzické pohodě.

Další tipy a doporučení:

Dále doporučujeme omezit příjem tučného mléka a mléčných výrobků s vyšším obsahem tuku. Vhodné je jíst syrovou zeleninu, především celer, petržel, mrkev, kedlubny, zelí aj. Pravidelně konzumujte jablka (zlepšují stav krve a lymfy). Po dobu kúry omezte namáhavou fyzickou činnost (při velkém zatížení znečištění v uzlinách narůstá) a dbejte na pravidelnou stolici – při potížích doporučujeme užívat vlákninu Psyllium Dr. Popova (bez dokonalého vyměšování nedojde k vyčištění).

Dávkování:

1 sáček směsi přelít 250 ml vroucí vody, přikrýt, vyluhovat 20 min. a scedit. Čaj pít teplý 1 – 2x denně. Kúru provádět 2x ročně, vždy po dobu 6 týdnů.

Upozornění: 

Uchovávejte v suchu při teplotě 5-25 °C. Obsahuje 20 nálevových sáčků. Vyrobeno pro společnost RYOR a.s.

Složení:

růžový ibišek květ, pampeliška list, vřes květ, měsíček květ, jetel luční květ, třapatka květ, pýr oddenek, citronová tráva