Blog/novinky

Z odpovědí vybereme 3 šťastné výherce. Soutěž pořádáme my. Účastí v této soutěži každý účastník souhlasí se zpracováním osobních údajů. Hodně štěstí Soutěž trvá do 25. 11. 23:59:59.

Nově vedeme na e-shopu i v prodejně menstruační kalíšky značky LadyCup! V tomto článku se dozvíte jak vybrat správnou velikost a spoustu další rad...

Novinky na eshopu

Protahovací pomůcka zad Back Stretching Support

Back Stretcher je pohodlná a snadno použitelná opěrka, která pomáhá protáhnout svaly bederní páteře a zmírnit bolesti zad. Ty se mohou objevit v důsledku napjatých svalů, nadměrné flexe a špatného vyrovnání páteře. Abyste dosáhli maximálního účinku, zahrňte protahování zádových svalů do svých každodenních zdravých návyků. Opěrka může být použita jako bederní opěrka při sezení nebo pomocník k protahování zad vleže. Nabízí 3 úrovně prohnutí , které lze snadno nastavit. Protažení svalů bederní páteře a relaxace Zmírňuje svalové napětí

518,00 Kč 549,00 Kč

TENA Lady Slim Mini 20 ks +50% navíc

Vložka pro řešení lehké inkontinence u žen. Díky trojí ochraně proti protečení, vlhkosti a zápachu nabízí pocit sucha a jistoty. Anatomický tvar a unikátní systém kontroly zápachu poskytují maximální diskrétnost a pohodlí při nošení. Jednotlivě balené pro snadné a diskrétní použití. Je vhodná pro lehký únik moči. 

126,00 Kč

Ortopedický polštář mezi kolena KNEE & LEG

Ortopedický polštář mezi kolena KNEE & LEG se používá převážně v uzavřené formě (plná krychle). Polštář mezi nohami zajišťuje správnou anatomickou polohu stehenních kostí a pánve při ležení na boku. Je velmi vhodný na spaní například v těhotenství nebo po operaci náhrady kyčelního kloubu. Lze použít i v rozložené formě jako oporu spodních částí nohou Zabraňuje otlakům Zdravotní význam při spaní v poloze na boku Rozměr: 25 x 20 x 17 cm Hustota: 35 kg/m3 - měkký Výrobek je zdravotnický prostředek. Přečtěte si prosím návod k použití.

415,00 Kč 489,00 Kč

Darkovská jodobromová sůl do koupele 1,2kg

Darkovská sůl vyrábí se pomalým a šetrným zahušťováním a odpařováním jodobromové solanky. Tato solanka je z geologického hlediska mořskou vodou z období třetihor, která doprovází uhelná ložiska ve Slezské pánvi. Je silně mineralizována, vyznačuje se mimořádně vysokým obsahem jódu (až 800 x více než současná mořská voda) a díky hloubce, ze které je těžena, ( 500 až 600 m) je zcela zbavena civilizačního znečištění. 

189,00 Kč

Darkovská jodobromová solanka 950ml

Jedná se o přírodní termální jodobromovou solanku z období třetihor, doprovázející uhelné sloje ve slezské kamenouhelné pánví. Je těžena z hloubky více než 600 metrů, díky tomu je zbavena civilizačního znečištění a není již dále upravována. Díky svému jedinečnému složení poskytuje účinnou domácí péči při onemocnění angínou, chřipkou, nachlazením, kašlem, rýmou, aftami a ústními mykózami. Nejlepších výsledků dosahujeme při aplikaci solanky při prvních příznacích onemocnění.

129,00 Kč