Blog/novinky

Euphoria HHC jsou odvozeny z CBD extrahovaného z amerického konopí, jsou bohaté na vysoce koncentrovaný HHC a naplněné zcela přírodními terpeny. HHC, známý pro své uklidňující a motivační účinky, může poskytnout skvělý pocit pohody a štěstí.

Novinky na eshopu

OppO - bandáž hlezenní 2204

Bandáž je vyrobena z elastického, prodyšného materiálu. Zpevňuje hlezenní kloub, působí profylakticky, chrání kloub před úrazy, zejména při oslabení kloubu. Také pomáhá v poúrazové rehabilitaci. 

187,00 Kč

OppO - bandáž lýtková 1010

Bandáž je vyrobena z prodyšného, perforovaného neoprénu podšitého bavlnou, bandáž zahřívá lýtko, zlepšuje krevní oběh a také stabilizuje a chrání před úrazy. Doporučuje se používat u onemocnění šlach a svalů a také chrání před úrazy. 

360,00 Kč

KINOKI Detoxikační náplasti Kinoki 10 ks

Účinné výtažky z rostlin, které podporují detoxikaci organismu! Jednoduchá aplikace na chodidla během Vašeho spánku! Uvolněte nežádoucí toxiny ve Vašem těle, zvyšte svoji energii, zbavte se stresu a bolesti hlavy!  

49,00 Kč

Namman Muay Active krém 100 g

Jeden z nejlepších regeneračních krémů s více než 80tiletou historií. Mimořádně vhodný pro sportovce, seniory, ale i před a po namáhavějším fyzickém výkonu. 

265,00 Kč 255,00 Kč

Dámská domácí obuv PO/6150 NERO

Dámská uzavřená domácí obuv v černé barvě, s koženou stélkou. Textilní obuv v černé barvě. Pásek na suchý zip v oblasti paty a další dva pásky na suchý zip přes nárt,umožňují vždy přizpůsobit obuv vašim nohám. 

649,00 Kč