Blog/novinky

Z odpovědí vybereme 3 šťastné výherce. Soutěž pořádáme my. Účastí v této soutěži každý účastník souhlasí se zpracováním osobních údajů. Hodně štěstí Soutěž trvá do 25. 11. 23:59:59.

Nově vedeme na e-shopu i v prodejně menstruační kalíšky značky LadyCup! V tomto článku se dozvíte jak vybrat správnou velikost a spoustu další rad...

Novinky na eshopu

Protahovací pomůcka zad Back Stretching Support

Back Stretcher je pohodlná a snadno použitelná opěrka, která pomáhá protáhnout svaly bederní páteře a zmírnit bolesti zad. Ty se mohou objevit v důsledku napjatých svalů, nadměrné flexe a špatného vyrovnání páteře. Abyste dosáhli maximálního účinku, zahrňte protahování zádových svalů do svých každodenních zdravých návyků. Opěrka může být použita jako bederní opěrka při sezení nebo pomocník k protahování zad vleže. Nabízí 3 úrovně prohnutí , které lze snadno nastavit. Protažení svalů bederní páteře a relaxace Zmírňuje svalové napětí

518,00 Kč 549,00 Kč

TENA Lady Slim Mini 20 ks +50% navíc

Vložka pro řešení lehké inkontinence u žen. Díky trojí ochraně proti protečení, vlhkosti a zápachu nabízí pocit sucha a jistoty. Anatomický tvar a unikátní systém kontroly zápachu poskytují maximální diskrétnost a pohodlí při nošení. Jednotlivě balené pro snadné a diskrétní použití. Je vhodná pro lehký únik moči. 

126,00 Kč

Ortopedický polštář mezi kolena KNEE & LEG

Ortopedický polštář mezi kolena KNEE & LEG se používá převážně v uzavřené formě (plná krychle). Polštář mezi nohami zajišťuje správnou anatomickou polohu stehenních kostí a pánve při ležení na boku. Je velmi vhodný na spaní například v těhotenství nebo po operaci náhrady kyčelního kloubu. Lze použít i v rozložené formě jako oporu spodních částí nohou Zabraňuje otlakům Zdravotní význam při spaní v poloze na boku Rozměr: 25 x 20 x 17 cm Hustota: 35 kg/m3 - měkký Výrobek je zdravotnický prostředek. Přečtěte si prosím návod k použití.

415,00 Kč 489,00 Kč

Darkovská jodobromová sůl do koupele 1,2kg

Darkovská sůl vyrábí se pomalým a šetrným zahušťováním a odpařováním jodobromové solanky. Tato solanka je z geologického hlediska mořskou vodou z období třetihor, která doprovází uhelná ložiska ve Slezské pánvi. Je silně mineralizována, vyznačuje se mimořádně vysokým obsahem jódu (až 800 x více než současná mořská voda) a díky hloubce, ze které je těžena, ( 500 až 600 m) je zcela zbavena civilizačního znečištění. 

169,00 Kč

Darkovská jodobromová solanka 950ml

Jedná se o přírodní termální jodobromovou solanku z období třetihor, doprovázející uhelné sloje ve slezské kamenouhelné pánví. Je těžena z hloubky více než 600 metrů, díky tomu je zbavena civilizačního znečištění a není již dále upravována. Díky svému jedinečnému složení poskytuje účinnou domácí péči při onemocnění angínou, chřipkou, nachlazením, kašlem, rýmou, aftami a ústními mykózami. Nejlepších výsledků dosahujeme při aplikaci solanky při prvních příznacích onemocnění.

133,00 Kč

Těhotenský polštář FARLIN

Měkký, pohodlný  polštář a poskytující podporu pro těhotenské bříško. Napomáhá zmírňovat stres a zvyšuje pohodlí během a po těhotenství. Lze použít při sezení i ležení během těhotenství. Tento těhotenský polštář zvyšuje pohodlí díky jeho vědecky navrženému tvar. 

259,00 Kč 399,00 Kč

Čekankový sirup originál 350g 4SLIM

Čekankový sirup je novinkou na trhu sladidel. Jedná se o sladidlo nové generace vyrobené unikátní patentovanou metodou z kořene čekanky. Vyniká mimořádně vysokým obsahem prospěšné vlákniny a velmi nízkým glykemickým indexem. Neobsahuje lepek, laktózu, konzervanty ani aromata. 

130,00 Kč 150,00 Kč

Stevia Sweetiva sladidlo, 200 tbl., blistr (nízkoenergetické)

Vyráběna na ryze přírodní bázi - z rostliny Stevia rebaudiana - dorůstající výšky 60 až 90 cm, bohaté na nať a listy. Z jihoamerického kontinentu, z oblasti kolem řeky Paraná, která protéká územím Brazílie i Paraguaye, byla importována do asijských zemí, kde se jejímu výzkumu a uvedení na trh věnovali Japonci, Číňané, Indové a Korejci.  Později si také našla místo i v Evropě.

65,00 Kč