KINOKI Detoxikační náplasti Kinoki 10 ks

Účinné výtažky z rostlin, které podporují detoxikaci organismu! Jednoduchá aplikace na chodidla během Vašeho spánku! Uvolněte nežádoucí toxiny ve Vašem těle, zvyšte svoji energii, zbavte se stresu a bolesti hlavy!  

49,00 Kč
cena včetně DPH

Účinné výtažky z rostlin, které podporují detoxikaci organismu! Jednoduchá aplikace na chodidla během Vašeho spánku! Uvolněte nežádoucí toxiny ve Vašem těle, zvyšte svoji energii, zbavte se stresu a bolesti hlavy! Náplasti absorbují toxické látky z těla přes pokožku. Detoxikace, zlepšování cirkulace krve, zvyšují kvalitu krve. Urychlování metabolismu, posílení imunitního systému. Uvolňování svalstva a tedy i snížení tělesných bolestí.Podstatné snížení tělesné únavy, odstraňují bolesti hlavy, kloubů a zad.

  • Detoxikace, zlepšování cirkulace krve, zvyšují kvalitu krve.
  • Urychlování metabolismu, posílení imunitního systému.
  • Uvolňování svalstva a tedy i snížení tělesných bolestí.
  • Podstatné snížení tělesné únavy, odstraňují bolesti hlavy, kloubů a zad.
  • Uklidňují nervovou soustavu, znatelné zvýšení fyzické energie
  • Zkvalitnění spánku, zmírnění otoků
  • Odstranění nepříjemného zápachu z nohou
  • Také slouží k zmírnění různých zdravotních problémů v souvislosti s přibývajícími projevy stárnutí

Složení:
Bambusový ocet, Eriobotrya japonica/ extrakt, Turmalín, Chitosa, Vitamin C


Jak používat detoxikační náplasti?
Detoxikační náplasti se používají velmi jednoduše přilepením na chodidla nohou na dobu 8-10 hodin v době spánku. Na začátek se doporučuje každodenní používání od 2 týdnů do 2 měsíců s přihlédnutím k individuálním potřebám, tj. množství toxin obsažených v organismu, době trvání nemoci a jejího stupně pokročilosti. Náplasti si aplikujte do doby zmizení nečistot a vlhka (po celonočním použití). Následně by se mělo pokračovat v zákrocích tak, že používáte náplasti cca 1x týdně pro pravidelné odplavování toxických látek z organismu. Doporučuje se používat náplast KINOKI do té doby, dokud není náplast bílá.Detoxikační náplasti se používají velmi jednoduše přilepením na chodidla nohou na dobu 8-10 hodin v době spánku. Na začátek se doporučuje každodenní používání od 2 týdnů do 2 měsíců s přihlédnutím k individuálním potřebám, tj. množství toxin obsažených v organismu, době

Kategorie