Trizand Back Stretching Support nastavitelná zádová opěrka

Back Stretcher je pohodlná a snadno použitelná opěrka, která pomáhá protáhnout svaly bederní páteře a zmírnit bolesti zad. Ty se mohou objevit v důsledku napjatých svalů, nadměrné flexe a špatného vyrovnání páteře.

250,00 Kč
cena včetně DPH

 Abyste dosáhli maximálního účinku, zahrňte protahování zádových svalů do svých každodenních zdravých návyků.

  • Opěrka může být použita jako bederní opěrka při sezení nebo pomocník k protahování zad vleže.
  • Nabízí 3 úrovně prohnutí, které lze snadno nastavit.
  • Protažení svalů bederní páteře a relaxace
  • Zmírňuje svalové napětí

3 úrovně protahování:

Úroveň 1: Pozice pro začátečníky, jednoduchá protahovací pozice. Co nejvíce se uvolněte a dýchejte normálně. Ohněte nohy v kolenou a položte ruce podél těla. Ruce můžete také roztáhnout do široka, kolmo k tělu. Tato pozice poskytuje nejmenší protažení, je nejjednodušší při začátku protahování.

Výška podpěrného oblouku v nejvyšším bodě: 7 cm

Upozornění! Pokud vaše tělo potřebuje větší protažení, můžete přejít na další úroveň pouze pokud se na úrovni 1 cítíte bezproblémově.

Úroveň 2: Mírná strečinková poloha. Zvedněte ruce nad hlavu a ramena položte co nejblíže k podložce, abyste se mohli více protáhnout. Postupem času to bude snazší a budete schopni plně narovnat ruce a lokty pohodlně opřít o podložku.

Výška podpěry v nejvyšším bodě: 9 cm

Úroveň 3: Maximální pozice natažení je určena pro pokročilé uživatele. Můžete zůstat pokrčeni v kolenou nebo úplně natáhnout nohy a ruce. Sejměte polštář zpod hlavy, abyste dosáhli maximálního natažení. Cítíte, jak se vaše záda, ramena, hrudník a břišní svaly protahují a soustředíte se na maximální relaxaci.

Výška podpěrného oblouku v nejvyšším bodě: 11 cm

Údržba: Po použití otřete výrobek vlhkým, měkkým hadříkem s jemným čisticím prostředkem. Po použití produktu můžete nosný oblouk rozebrat, ale není to nutné.

Hmotnost: 0,53 kg
Rozměry: 37 x 25,5 x 3,0 cm
Materiál: ABS plast, PP pěna


Kategorie