Spokey GRESPI Masážní míčky 65 mm, 4 ks

Masážní míček (ježek) je vhodný ke cvičení a masáži rukou, nohou i zad, ale lze jej použít i na masáž jiných částí lidského těla zvolte si optimální velikost: menší průměry jsou vhodné pro cvičení a k masáži rukou, větší pro stimulací větších partiíí lidského těla. 

145,00 Kč
cena včetně DPH

- mají výstupky, které během bodové masáže uvolňují svalové napětí a podporují regeneraci pokožky
-
sada obsahuje čtyři malé míčky, které se vejdou do každé kabelky či batohu, díky čemuž je můžete mít vždy po ruce
-
každý míček má různou úroveň tvrdosti, což dává možnost zvolit si míček podle typu bolesti či svalového napětí v dané části těla, která vyžaduje masáž
- jsou vyrobeny z odolného a voděodolného materiálu, díky čemuž se snadno udržují v čistotě
Sada masážních míčku Spokey GRESPI je určena ke stimulaci krevního oběhu, boji proti celulitidě a používá se i během antistresových cvičení. Pomohou vám uvolnit svalové napětí a podpořit regeneraci pokožky. Jsou tak malé, že se bez problému vejdou do každé kabelky nebo batohu, díky čemuž je můžete mít stále u sebe. Masáž s použitím masážních míčků GRESPI je založena na bodovém tlaku a masírování v místech, která způsobuje bolest. Taková masáž okamžitě uvolňuje svalové napětí a zmírňuje bolest.
Čtyři masážní míčky, které můžete mít stále po ruce


Sada GRESPI se skládá ze 4 masážních míčků o průměru 6,5 cm s různým stupněm tvrdosti, což vám dává možnost zvolit si míček podle typu bolesti či svalového napětí v dané části těla, která vyžaduje masáž. Míčky mohou být také použity během tréninku k posílení břicha, chodidel, nohou, krku, ramenou či rukou. Dokonale se hodí i při boji s celulitidou nebo nastartování krevního oběhu. Díky jejich struktuře si zároveň během cvičení můžete dopřát jemnou či intenzivní masáž. Míčky GRESPI jsou vhodné i pro antistresová cvičení.
Úleva pro jakoukoliv část těla
Masáží míčky GRESPI jsou vyrobeny z odolného a voděodolného PVC materiálu, díky čemuž se snadno udržují v čistotě. Míčky můžete používat během rozcvičky, nebo po cvičení pro rychlejší regeneraci masírovaných svalů, což může zcela změnit váš trénink – svaly se uvolní a trénink se stane příjemným.
Sada 4 masážních míčku s výstupky a se 4 úrovněmi tvrdosti:
modrý - very soft (měkký)
tmavě modrý - medium (střední)
zelený - hard (tvrdý)
černý - very hard (velmi tvrdý)


Parametry:
materiál: PVC
rozměry: 4x 6,5 cm
4 úrovně trvdosti: very soft, medium, hard, very hard

Kategorie