Lékařská odsávačka ASPIRA BASIC 11l/min

Může být použit k odsávání všech druhů sekrecí: krve, hlenu atd. Díky speciální struktuře filtru a moderní pokročilé technologii motor pracuje rovnoměrně a tiše.

3 130,00 Kč
cena včetně DPH
  • KÓD SUKL: 5006295
  • PLNĚ HRAZENO (viz. Jak získat poukaz? a Návod jak nakoupit s poukazem)

Lékařská odsávačka

Široká škála aplikací. Flaem Aspira je praktická kompaktní sací jednotka. Doporučuje se pro nemocniční i domácí použití.

Může být použit k odsávání všech druhů sekrecí: krve, hlenu atd. Díky speciální struktuře filtru a moderní pokročilé technologii motor pracuje rovnoměrně a tiše.

Regulace sacího výkonu.

Aspira Basic má inovativní systém řízení sacího výkonu, v novém modelu Aspira je rozsah regulace sací síly ještě přesnější (od -0,05 do -0,83 baru). Díky tomu může lékař, pacient i ošetřovatel snadno získat přesné a plynule regulované sání. Opakovaně použitelná nádoba. Kontejner / zásobník o objemu 0,8 litru na sekreci je opakovaně použitelný kontejner. Kontejner je vyroben z odolného materiálu odolného proti poškození. Je vybaven filtrem proti přetečení.

Existuje možnost dokoupení dalšího držáku pro druhý kontejner. Pro intenzivní použití (pro vysoké zatížení). Sací čerpadlo je přizpůsobeno intenzivní nepřetržité práci, například po celou dobu provozu, ošetření, je certifikováno TÜV, což zaručuje maximální průtok 11 l / min., Veškeré příslušenství lze úspěšně autoklávovat. Regulace sacího výkonu. Spínač je chráněn proti zaplavení. Maximální průtok 11 l / min. Hodnota potvrzená certifikátem TÜV Rheinland Aspira v souladu s certifikátem TÜV zaručuje maximální průtok 11 l / min.