Atlantis - perličková souprava do vany

TOP produkt

Na rozdíl od jednoduchých perliček o elektrickém příkonu kolem 400W, (které jsou často prodávány v e-shopech), Atlantis je již vývojově a technologicky podstatně výše.

3 099,00 Kč
cena včetně DPH

Atlantis již disponuje velmi výkonným motorem ( 700W), část výkonu (150W) je disponována na přihřívání vzduchových bublin při perličkování.

Atlantis je vybaven generátorem OZÓNU

Můžete si tedy užít skvělého perličkování, masáží vzduchem prosyceným ozonem, aktivním kyslíkem, (ozónové perlení - podpoří relaxaci, imunitu, navodí pocit čistoty).


U Atlantisu máte k dispozici dálkové ovládání, relaxaci si můžete zpestřit masážními programy.

Rohož do vany (112cm x 33cm) je velmi měkká, příjemná na dotyk, propojení mezi rohoží a motorem je hadicí, dlouhé 2,5m , s koncovkami - viz fotka. Na straně motoru je bajonetová koncovka, na straně rohože je rovná. kompresní jednotka má 3 stupně intenzity perlení, elektrický příkon je 550 W - kompresní výtlak a 150W přihřívání vzduchu.

Atlantis má dálkové ovládání všech funkcí, časovač na 10, 15, 20, 25 minut provozu, délka hadice je 2,5 m.

  • Můžete si individuálně nastavit 3 programy,
  • 3 varianty rychlosti vypouštění bublin ,
  • zapnout i vypnout přihřívání vzduchu,
  • funkcí Strength - zesílíte intenzitu perlení.

V perličkové lázni působí masáž místně, i aktivačně nervovou a krevní cestou.
Stoupající perličky vztlakem působí stimulačně na pokožku, snižují svalové napětí a zvyšují látkovou přeměnu, zlepšují vnitřní dýchání.

Při využití OZONU je lépe saturována krev kyslíkem, dochází k většímu nasycení hemoglobinu, lépe se odvádí ze svalů CO 2 a kyselé zplodiny, tkáně jsou lépe vyživovány kyslíkem a energeticky významnými živinami.

Perličková koupel působí taktéž příznivě na činnost ledvin, aktivizuje vnější dýchání, psychicky působí uklidňujícím, uvolňujícím , osvěžujícím účinkem, působí příznivě i reflexně.

Tlumí i revmatoidní bolest zad a končetin. Nervovou cestou perlička podporuje vyplavení endorfinů, harmonizuje se vegetativní nervový systém.


Kategorie