HERBAVERA hadí mazání s konopím 500ml

Masáž s hadím mazáním má výborné účinky na uvolnění pohybového ústrojí. Syntetický hadí jed obsahuje peptidy, které jsou podobné Waglerinu - složky jedu hada chřestýčovce. Masáží uvolňuje svaly, urychluje regeneraci a zlepšuje tak výkon. Účinnými látkami jsou také: kaštan koňský, kostival, 9 tajných bylin a konopí.


129,00 Kč
cena včetně DPH
Skladem

Herbavera Hadí mazání se syntetickým jedem chřestýšovce, konopím a kaštanem.Masáž hadím mazáním má výborné účinky na uvolnění pohybového ústrojí. Syntetický hadí jed obsahuje peptidy podobné Waglerinu, složky jedu hada chřestýšovce, který masáží uvolňuje svalové tenze, urychluje regeneraci a zlepšuje výkon. Masáž s účinkem kaštanu koňského, kostivalu, 9 tajných bylin a konopí je pravým potěšením pro unavené tělo. Používá se před a nebo v průběhu sportovního výkonu. Masáž balzámem je dobrým pomocníkem při problémech s bolestí zad, šlach, svalů, lokálních otocích a působí i preventivně na vleklé problémy s pohybovým aparátem.
Balení obsahuje 500 ml.

Dávkování a způsob užití

3 - 4 x denně rozetřete na postižené místo. Nechte několik minut působit a případně setřete nevstřebané zbytky výrobku.Nepoužívejte na poškozenou pokožku!

Složení

Aqua, Glycerin, Alcohol Denat., Propylen Glycol, Aesculus Hippocastanum Fruit ex., Symphytum Officinale Flower ex., Cannabis Sativa Seed Oil, Cannabis Sativa Herb ex., Tocopherol, Harpagophytum Procumbens Root ex., Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Mentha Piperita Leaf Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Hedera Helix Leaf ex., Cymbopogon Flexuosus Herb Oil, Salvia Officinalis Leaf ex., Matricaria Recutita Flower ex., Calendula Officinalis Flower ex., Urtica Dioica Flower ex., Triethanolamine, Carbomer, Camphor, Menthol, BHT, CI 15985, Limonene, Citronellal, Geraniol, Citronellol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Phenoxyethanol.

Upozornění

Nevhodné pro děti do 3 let!

Kategorie