FG Pharma Dianorm 30 kapslí

exp. 05/24

FG Pharma Dianorm je přírodní doplněk stravy s obsahem rostlinných extraktů (réva, rozchodnice, maca, kočičí dráp), které mají příznivý vliv na lidský organismus. 

250,00 Kč 325,00 Kč
cena včetně DPH

100% přírodní doplněk stravy. FG Pharma Dianorm obsahuje rostlinné extrakty. Cist, réva a rozchodnice působí jako antioxidanty. Kočičí dráp je zázračná liána amazonských indiánů, která příznivě působí na organismus, napomáhá přirozené obranyschopnosti a přispívá k normálnímu stavu kloubů. Řeřicha peruánská (Maca) je bohatým zdrojem vitaminů, minerálů a fytosterolů. Příznivě působí na fyzické a duševní zdraví, podporuje vitalitu, vytrvalost a napomáhá mužské i ženské plodnosti. Pomerančovník hořký příznivě ovlivňuje metabolismus lipidů a pomáhá kontrolovat tělesnou hmotnost. Réva vinná přispívá k normální činnosti cévní soustavy. Rozchodnice růžová podporuje fyzický výkon a kondici.

Dávkování

Dospělí užívají 1-2 kapsle denně.

Složení

Kočičí dráp 117 mg, cist šedavý 117 mg, řeřicha peruánská 117 mg, pomerančovník hořký 80 mg, réva vinná 80 mg, rozchodnice růžová 39 mg v jedné kapsli.

Kočičí dráp (extrakt z kůry 2:1), cist šedavý (extrakt z rostliny standardizovaný na 20% polyfenolů), řeřicha peruánská (extrakt z kořene 2:1), pomerančovník hořký (extrakt z plodů 4:1), réva vinná (extrakt z plodů standardizovaný na 20% polyfenolů), rozchodnice růžová (extrakt z kořene 4:1); Veganská kapsle.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepoužívejte při známe přecitlivělosti na některou ze složek přípravku. Skladujte mimo dosahu malých dětí. Neobsahuje laktózu, lepek a cukr. Je vhodný pro vegany.