Dřevěná podložka na masáž nohou

Masážní podložka je ideální pomocník pro unavená chodidla. Nechte se po dlouhém dni v práci nebo po vyčerpávajícím čase stráveném na nohou hýčkat. 

395,00 Kč
cena včetně DPH

Dřevěného masážního pomocníka využijete zejména při domácí reflexní samomasáži plosek nohou. Nožní masér není zkonstruován na přímou zátěž celého těla, masáž provádějte pouze vsedě.

Stačí jen pár minut přejíždět chodidly přes válečky a brzy pocítíte úlevu. Díky otočným válečkům podporuje jejich relaxaci a pomáhá při odstraňování bolesti nohou. Může se využívat nejen v domácnosti, ale i v kancelářích a dokonce i v sauně.

Masáž dřevěnými válečky se provádí v sedě na židli, kdy chodidla položíte na válečky a lehkým pohybem provádíte příjemnou masáž plosek chodidel. Dřevěné válečky představují malé rollery s masážními výstupky.

Masírování plosek chodidel zlepšuje cirkulaci krve a metabolismus, odstraňuje únavu, zkvalitňuje spánek, čímž napomáhá k uchování mládí a prodloužení života. Masáž chodidel přispívá k regulaci správných funkcí tělesných orgánů, podporuje vylučování toxických látek, přináší vitalitu a podporuje imunitní systém.

Rozměry: 27 x 5 x 18 cm

Materiál: lakované dřevo, válečky se otáčí na kovových tyčkách


Kategorie