Šalvěj + yzop při nadměrném pocení 30tob.

Produkt ve slevě

Šalvěj lékařská je tradiční bylinou známou jako prostředek vhodný k potlačení nadměrného pocení z různých příčin. Méně známé už je, že v kombinaci s další bylinou, kterou je yzop lékařský, je tento účinek ještě komplexnější. Čistě přírodní doplněk stravy Liftea Šalvěj + yzop působí vnitřně, a nejen v místech lokální aplikace, jak je to běžné u antiperspirantů. 

125,00 Kč 150,00 Kč
cena včetně DPH

Jako prostředek pro potlačení nadměrného pocení dnes běžně používáme deodoranty a antiperspiranty, nebo zvyšujeme intenzitu každodenní hygieny. Jenomže to nemusí stačit. Větší problém míváme v létě. Nepotíme se jen v oblastech, kam se běžně prostředky proti pocení aplikují. Často se nám potí obličej, záda, nohy. U žen trpí i citlivá oblast pod prsy. Právě pro letní měsíce je doplněk stravy Liftea Šalvěj + yzop ideálním prostředkem pro vnitřní potlačení nadměrného, ať už denního nebo nočního pocení.

Přírodní prostředek proti pocení Liftea Šalvěj + yzop je přírodním potravinovým doplňkem, který však umí pomoci i lidem s nadměrnou potivostí, která není způsobena ročním obdobím a vysokými teplotami. Často se jedná o pocení z různých zdravotních příčin, často o pocení nervového původu, plynoucí třeba ze stresu či nadměrného psychického zatížení plynoucího např. z aktuálních životních situací.

Liftea Šalvěj + yzop je prostředek proti pocení, který neblokuje funkci potních žláz v místě aplikace, ale působí komplexně, nenávykově a doporučuje se k dlouhodobému užívání, ať už sezonnímu (léto), nebo pro dlouhodobé zlepšení života bez nepříjemného pocení.

  • Přípravek je vhodný pro ženy a muže trpící nadměrnou potivostí.
  • Pomáhá při nadměrném pocení v létě, ale i při nadměrném pocení způsobeném jinými zdravotními obtížemi, např. genetickými, při onemocnění štítné žlázy (její zvýšená funkce), při cukrovce apod.
  • Lze jej úspěšně použít pro potlačení pocení způsobeného stresem či jinými psychickými obtížemi.
  • Je vhodný při pocení v období puberty.
  • Pomáhá v klimakteriu.
  • Hodí se při návalech horka i při menstruaci.
  • Pomáhá rovněž při onemocnění jater a žlučníku.
  • Mohou jej užívat lidé s bezlepkovou dietou i diabetici.

Složení v 1 tobolce:

214 mg Šalvěj lékařská (Salvia officinalis), 50 mg Yzop lékařský (Hyssopus officinalis)

Dávkování:

Doporučenou dávkou je 1 až 2 tobolky přípravku denně. Množství přípravku volte podle své hmotnosti a podle závažnosti vašich obtíží. Přípravek užívejte nejlépe spolu s jídlem. Pokud užíváte dvě tobolky, užívejte jednu ráno a jednu večer. Vždy ji zapijte sklenicí vody. Neomezujte kvůli zvýšené potivost příjem tekutin. Doplněk stravy Liftea Šalvěj + yzop je možné užívat dlouhodobě.

Balení:

30 tobolek - dávka až na 1 měsíc

Upozornění:

Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Přípravek není určen pro děti do 3 let. Není vhodný pro těhotné a kojící ženy.