Dokonalé řešení pro ztuhlost svalů a kloubů

13.10.2022

Nikdo si nemyslel, že tento Thajský krém může ve skutečnosti pomoci zmírnit nepohodlí a urychlit regeneraci svalů běžným lidem, jako jste vy a já ... 

Nyní ho tisíce Čechů doporučuje svým přátelům.

  • Uvolňuje ztuhlost svalů
  • Zlepšuje pohyblivost kloubů
  • Poskytuje úlevu i za těch nejextrémnějších okolností

Co je Namman Muay®?

Namman Muay, vynalezený téměř před sto lety, je jedním z nejlépe střežených thajských tajemství.Přeloženo z thajštiny; "Namman" znamená mazání a "Muay" znamený box, takže "Namman Muay" znamená mazání pro boxery
Začalo to jako mast, která boxerům pomáhala bojovat déle, ale nyní ji tisíce Čechů používají v každodenním životě .
Tento speciální vzorec pochází z roku 1930 a byl vyroben bylinkářem, Thongtoson Intratatem. Jeho životním cílem bylo pomoci lidem používat bylinky a věřil, že na každý problém existuje rostlina. Proto experimentoval a hledal vzorec, který by lidem umožnil žít bez nepohodlí, rychleji se regenerovat po fyzické aktivitě a uvolňovat skřípavé klouby.

Jak používat?

Namman Muay byl původně určen pro profesionální bojové sporty, ale nyní ho začínají používat lidé ze všech oblastí života.
Poté, co zadáte objednávku na naší webové stránce, zabalíme a odešleme váš krém. Doručení kamkoli po České republice obvykle trvá pouhé 2-3 pracovní dny.
Poté, co obdržíte balíček, budete pravděpodobně chtít balíček okamžitě roztrhat a vyzkoušet na sobě.Pojď do toho!

Složení NAMMAN MUAY:

První složkou je Eugenol.

Je to světle žlutá, aromatická olejová kapalina, která funguje jako přírodní anestetikum a lokální antiseptikum.
Může být extrahován z některých esenciálních olejů, jako je hřebíčkový olej, muškátový oříšek, skořice, bazalka a bobkový list.
Co je na tom ale neuvěřitelné, je to, že staří Římané a Číňané po staletí používali hřebíček (který obsahuje vysoké množství Eugenolu) k léčbě nepohodlí a zánětu.
Zmínky o něm můžete najít již v roce 226 před naším letopočtem!

Druhou úžasnou ingrediencí je libavkový olej.

Vyrábí se fermentací listů speciální aromatické rostliny "Gaultheria fragrantissima" která pochází z Asie..
Tento olej je pro své uklidňující a protizánětlivé vlastnosti používán již dlouhou dobu u profesionálních sportovců.
Jedna studie z roku 2010 u dospělých se svalovým napětím zjistila, že olej poskytuje značné množství úlevy od nepohodlí ve srovnání s placebovou náplastí.
Bylo dokonce zjištěno, že poskytuje úlevu od nepohodlí svalů nebo kloubů při podvrtnutí, natažení, artritidě, pohmožděninách a bolestech zad. 

Třetí klíčovou složkou je mentol.

Nenechte se však zmást - každodenní mentol je úžasná sloučenina a jedna z hlavních účinných látek ve většině tradičních chladících produktů, které používají sportovci i starší lidé.
Zajímavé na tom je, že to ve skutečnosti nemění teplotu pokožky; připojením k určitému neuronálnímu receptoru vytváří pocit ochlazení.
Na rozdíl od ostatních dvou sloučenin tedy ve skutečnosti "neodstraňuje nepohodlí", ale spíše "maximalizuje" neurony a způsobuje znecitlivění na nepohodlí.
V zásadě to vytváří příjemné zpestření nepohodlí nebo jiného podráždění.
Což znamená, že pracuje ruka v ruce s libavkovým olejem a eugenolem na zvýšení jejich účinnosti.


Využijte nyní výhodnou akci na krém MUAY

(platí do vyprodání zásob).