Pás bederní neoprenový PA-1 PROTETIKA

Je pomůcka ve tvaru bederního pásu. Je zhotovena z prodyšného perforovaného neoprenu, který je podšitý froté látkou s okraji ukončenými obšitím.

Neopren je materiál, který velmi dobře udržuje tělesnou teplotu. 

Zvolte si variantu:

450,00 Kč
cena včetně DPH

Popis: Je pomůcka ve tvaru bederního pásu. Je zhotovena z prodyšného perforovaného neoprenu, který je podšitý froté látkou s okraji ukončenými obšitím. Zapíná se na břišní stěně pomocí suchého zipu. Výška zadního dílu pro velikost XXS/S je 24 cm a pro velikosti od S/M po XXL je 26,5 cm.

Funkce: Mírná stabilizace bederní páteře cirkulární kompresí.

Indikace: Stavy po lehčích úrazech a přetíženích bederní páteře, vertebrogénní algický syndrom mírného stupně, prevence přetížení disků při fyzické námaze.

Materiál: NEOPREN Elastický materiál složený z několika vrstev. Vrchní stranu tvoří PAD, uprostřed je perforovaný neopren a z vnitřní strany bavlněný froté potah. Složení materiálu má velmi dobrou tepelně - izolační schopnost, která umožňuje při aplikaci využít zachycené fyziologické teplo. Jeho elasticita v kombinaci se správnou konstrukcí pomůcky, dává předpoklad pro požadovanou stabilizaci anebo fixaci postižené části těla.

VELIKOSTI (obvod pasu v cm): XXS/XS: 66-78,   S/M:  78-94,   L: 94-102,    XL: 102-110,    XXL: 110-118

Upozornění: ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.