Bama Silky Comfort silonky ve spreji 100 ml spray s hedvábím

Bama silky comfort je přípravek, který působí jako neviditelné silonky pro maximální pohodlí chůze naboso. 

88,00 Kč
cena včetně DPH

Unikátní neviditelná ochrana z čistého hedvábí, která pomáhá chránit bosé nohy před otlaky a oděrkami z bot. Zanechá Vaše nohy suché, svěží a příjemně provoněné. Účinnost je 24 hodin.

Použití:

  • Bama silky comfort nastříkejte rovnoměrně na chodidla a prsty - nechte zaschnout.

Cítit se skvěle v obuvi bez silonek, téměr "naboso", je pro letní sezónu jedna z nejdůležitějších věcí. Každá z Vás si jistě vzpomene, jak nepříjemné je trávit dovolenou v otevřené obuvi s odřenými a otlačenými chodidly. Pro letošní slunečné dny to můžete změnit pomocí spreje, který na vašich chodidlech vytvoří ochrannou vrstvu z tekutého hedvábí. Efekt je téměř okamžitý a ochraná vrstva vydrží po celý den.

Bama Silky comfort je přípravek, který působí jako neviditelné silonky pro maximální pohodlí chůze naboso. Tento přípravek působí jako unikátní neviditelná ochrana s proteiny z čistého hedvábí, která pomáhá chránit bosé nohy před otlaky a oděrkami z bot, tzv. hedvábí ve spreji. Zanechá vaše nohy suché, svěží a příjemně provoněné. Účinnost je 24 hodin. Bama silky comfort nastříkejte rovnoměrně na chodidla a prsty - nechte zaschnout.