Euphoria Cartridge Zkittlez 74% HHC 0,5 ml

Novinka

Euphoria HHC jsou odvozeny z CBD extrahovaného z amerického konopí, jsou bohaté na vysoce koncentrovaný HHC a naplněné zcela přírodními terpeny. HHC, známý pro své uklidňující a motivační účinky, může poskytnout skvělý pocit pohody a štěstí. 

AKCE: Při zakoupení s vaporizačním perem obdržíte v zásilce energeťák SoStoned ZDARMA!

449,00 Kč

HHC je zkratka pro hexahydrokanabinol a je velmi podobný THC, avšak HHC je zcela legální. HHC je stále ještě velmi nový, takže není k dispozici mnoho studií, které by zhodnotily jeho potenciální terapeutické účinky, ale zatím se zdá, že tento kanabinoid nabízí většinu stejných terapeutických účinků jako delta-9-THC.

HHC může:

  • snižovat zánět
  • podporovat spánek
  • zmírnit nevolnost
  • zmírnit úzkost

Obsah HHC: 74 %

Obsah CBD: 18 %

K dispozici také příchutě Zkittlez a Amnesia.

Podmínky skladování: na suchém a chladném místě.

Minimální trvanlivost do: viz láhev

Vyrobeno v EU pro: EUPHORIA TRADE s.r.o., Klimentská 1216/46, 110 00 Prague, Czech Republic

Laboratorní analýza

HHC Laboratorní analýza

Produkt v souladu se zákonem §5 č. 167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Není určeno k přímé konzumaci nebo kouření. Produkt podléhá přirozenému úbytku hmotnosti. Zákaz prodeje mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Při prodeji (na prodejně / prostřednictvím přepravní služby / prostřednictvím jiného výdejního místa) bude prodejce ověřovat, že kupující není mladší 18 let. Produkt je zasílán pouze na území České republiky.

Upozornění pro kupující: Vaporizér je zbožím ve smyslu § 1837 písm. g) zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník ("zboží v uzavřeném obalu, které spotřebitel z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej tedy není možné vrátit") a proto od kupní smlouvy a jeho dodávce nelze odstoupit. 

Kategorie