Akupresurní masážní podložka s polštářem SPOKEY ACU

Novinka

- zmírňuje únavu a vede k relaxaci těla
-
umožňuje doma bezpečně a samostatně provádět akupunkturu celého těla
-
úžasné zdravotní účinky: skvělé se hodí pro odstranění svalového napětí bolesti ramen, zad a páteře

759,00 Kč 835,00 Kč

Použití akupunkturní podložky s polštářkem Spokey ACU je nejlepší způsob, jak snížit bolest v oblasti beder, zad a krku, stimulovat krevní oběh, zmírnit únavu a zrelaxovat. Podložka má speciální hroty-výstupky, které stimulují celé tělo, uvolňují tlakové body a snižují svalové napětí. Tímto způsobem se uvolňují endorfiny - hormony štěstí, které přinášejí úlevu a zvyšují pohodu!

Odpočinek a regenerace doma

ACU je akupunkturní podložka s hroty, která se perfektně hodí pro domácí či rehabilitační relaxaci. Její nepravidelný povrch tvořený speciálně profilovanými hroty vynucuje činnost svalů, jež zajišťuje nespočet zdravotních benefitů. Podložka je ideální pro snížení svalového napětí a bolesti v oblasti ramen, zad a páteře. Skvělé se osvědčí také při nespavosti a pomáhá se zbavit stresu.

Všestranná akupunkturní sada

Podložka s polštářkem Spokey ACU umožňuje provádět inovativní metodu akupunktury. Místo ostrých jehliček podložka využívá speciálně tvarované hroty, díky čemuž můžete akupunkturní podložku používat bezpečně i doma. Jak se akupresurní podložka používá? První kontakt s podložkou může být nepohodlný, ale už po pár minutách se svaly uvolní a vy si budete moct užívat benefitů, které akupunktura přináší. Polštářek z akupresurní sady Spokey ACU je ideální pro masáž krku nebo jako podpora beder v jakékoliv pozici! Se Spokey ACU lze provádět i akupunkturu rukou nebo chodidel.
Akupunkturní sada Spokey ACU je vyrobena z bavlny s měkkou pěnovou vložkou a hustě umístěnými hroty z bezpečného plastu (ABS). Díky tomu, že povlak lze velmi snadnou stáhnou, sada se snadno čistí.

Parametry:

materiál: bavlna + pěna + bezpečný a certifikovaný ABS
rozměry:
polštářek: 37 x 13 cm
podložka: 66 x 42 cm
zmírňuje pocit únavy a vede k relaxaci těla